BRNO I AQUALAND

1 dzień – Brno

Wizyta w stolicy Moraw – mieście Brno, gdzie się historia łączy z nowoczesnością. Starówka pełna zabytkowych budowli, sklepów, restauracji i barów nigdy nie jest pusta. Wypełniają ją kochający to miasto mieszkańcy i wielka liczba studentów, którzy wspólnie tworzą przyjazny klimat miasta, pełnego ludzi zawsze chętnych do rozmowy przy dobrym trunku. Główny punkt stanowi katedra Petrov i potężna twierdza Śpilberk – kiedyś znana jako więzienie narodów. Rozciąga się z niej widok na wielką część Moraw południowych. Właśnie tam wybierzemy się w celu poznania duszy tego kraju i jego mieszkańców. Jednak serce Morawianina znajduje się na południu od Brna – w winnicach i w malowniczych piwniczkach winnych. Od dawna ich właściciele trudnią uprawą znakomitych odmian winorośli i z radością oraz słowiańską gościnnością zapraszają przybyłych do degustacji najlepszego wina pod słońcem.

Nieograniczona degustacja z chłodnym poczęstunkiem w winiarstwie Jedlicka w regionie winiarskim Niebieskie góry.

{usługi przewodnika = zwiedzanie Brna, tlumaczenie przy degustacji}

2 dzień – Aqualand Moravia

Aqualand Moravia Pasohlávky – żródło termalne w samym sercu Moraw z przepięknym widokiem na pagórki Pálavy. Nowoczesne centrum rozrywek wodnych z 14 basenami, 20 toboganami, z zastosowaniem naturalnej termalnej wody działającej pozytywnie na aparat ruchowy. To prawdziwe wytchnienie dla każdego podróżnika i turysty. Zarówno gorące termalne baseny jak i infrastruktura pozwalająca na relaks wszelkiego rodzaju pomogą w odzyskaniu spokoju oraz oddaniu się błogiemu odpoczynkowi i nicnierobieniu.

Tutaj będziesz miał okazję poczuć, że odpoczynek i relaks jest prawdziwą sztuką, a właśnie podczas wizytowania Moraw Południowych będziesz miał okazję by tę sztukę zgłębić i trenować. Pomożemy w tym najlepiej jak potrafimy.

Zapraszamy zatem do stref wellness, saunowy świat i wielu więcej.