PISZĄ I MÓWIĄ O NAS

Jesteśmy dumni, że blogerzy i media w Polsce piszą o nas bardzo pozytywnie, dlatego dzielimy się z Wami tymi publikacjami.

MARCIN WESOŁOWSKI - wojazer.co

Rocznik 1985. Hybryda czasów analogowych i cyfrowych, człowiek, który pamięta jak było przed internetem a w internecie czuje się jak ryba w wodzie. Urodzony w Krakowie, w nim wykształcony i z nim zawodowo związany. Po krótkim okresie życia w Chinach, na dobre zajął się normalnym życiem i intensywnym podróżowaniem. Świetny rozmówca i pasjonat życia. Sam o sobie mówi: "Miałem szczęście do ludzi, zawsze mam do nich szczęście, i niech tak pozostanie."

Publikacje od Marcina Wesołowskiego:

Brno. Wycieczka na weekend do stolicy Moraw Południowych.
https://wesolowski.co/2019/11/11/brno-atrakcje-morawy/

Znojmo. Najpiękniejsze miasteczko Moraw Południowych
https://wesolowski.co/2019/11/17/znojmo-czechy-atrakcje/

Morawy Południowe. Przewodnik po szlakach wina i pięknego życia
https://wesolowski.co/2019/11/23/morawy-poludniowe-atrakcje-wino/

MARTA MIKULSKA - pelnapara.com

Martę najłatwiej rozpoznasz po permanentnym uśmiechu. Jej ekstrawertyczny charakter, od dziecka objawiał się miłością do ludzi. Jeśli więc już Ją zobaczysz, to bardzo prawdopodobne, że będzie z kimś rozmawiać, bo Jej drugą, równie wielką i codziennie pielęgnowaną miłością, jest słabość do gadania. Jednak z racji tego, że nie zawsze w pobliżu jest ktoś, z kim ową miłość mogłaby praktykować, przerodziła się ona w miłość do pisania i ostatecznie blogowania.

Publikacje od Marty Mikulskiej:

MIKOŁAJ CICHOMSKI - zyciewpodrozy.pl

Mikołaj prowadzi blog podróżniczo-lifestylowy. Dla siebie i dla tych, których pcha jakaś nieznana siła w odległe kierunki, siła poznawania nowych miejsc, ludzi , zwyczajów. Dla tych, którzy mimo strachu chcą się odważyć żyć nie tylko pracą w korporacji, ale też poza nią. Na blogu znajdziesz pomysły na podróże, relacje z wypraw, praktyczne porady, zgodnie z Jego mottem życiowym: „Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, lecz nie po to buduje się statki by stały w portach”.

Publikacje od Mikołaja Cichomskiego:

KRZYSZTOF PIEKARSKI - harrold.com.pl

Dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, bloger, podróżnik, pasjonat życia i hedonista. Człowiek, który ze sztuki komunikacji medialnej (w tym blogerskiej) uczynił treść swojego życia. Zawodowego i prywatnego. Pasjonat dobrego wina i długich rozmów, specjalista w zakresie marketingu, operator kamery, montażysta wideo, lektor filmowy. Autor programów radiowych i telewizyjnych. Kolekcjoner mikrozachwytów.

Krzysztof napisał o nas:

TATIANA i MICHAŁ - poszli-pojechali.pl

Nie pamiętają czasem nazw kościołów i gdzie są wystawione konkretne dzieła sztuki, które obejrzeli. Pamiętają natomiast ludzi, który rozmawiali z nimi o lokalnej kuchni i winach, śmiali się z nimi i tańczyli o północy. Pamiętają wszystkie koty i psy na kwaterach, ogrody i balkony, w których witali zachody słońca oraz spóźnianie się na loty, bo nie chciało im się z miastami rozstawać. Tatiana i Michał we własnych osobach.

AGATA i KRZYSZTOF CIEŚLIK - beforewegetold.pl

Agata na co dzień pracuję jako marketingowiec oraz prowadzi z Krzyśkiem nasz sklep z personalizowanymi mapami. To rodzice zaszczepili w niej ducha podróżnika i miłość do namiotowych wypraw. Ma to szczęście, że trafiła na męża, którego udało jej się zarazić podróżowaniem. Właściwie ciężko stwierdzić, które z nich ma większą frajdę ze wspólnych wypraw. I tak trzeba żyć.

Agata i Krzysztof napisali o nas:

Brno na weekend – najciekawsze atrakcje pastelowego miasta!
https://beforewegetold.pl/brno-na-weekend-co-zobaczyc

Festiwal Otwartych Piwniczek na Morawach
https://beforewegetold.pl/festiwal-otwartych-piwniczek-na-morawach

Znojmo – co zobaczyć? Najciekawsze atrakcje miasta
https://beforewegetold.pl/znojmo-co-zobaczyc-najciekawsze-atrakcje-miasta

AGNIESZKA KOŁODZIEJSKA - RADIO ZET

Dziennikarka radiowa i telewizyjna, podróżniczka, pasjonatka dobrego życia i dobrych relacji. Jej uśmiech i dobre serce powinny być przpisywane na receptę. Gdy Agnieszka się uśmiecha to nawet w środku nocy zaczyna swiecić słońce.
Morawy Południowe odwiedziła by kosztować lokalnych win relacjonować swoją majową, enoturystyczną podróż.

Relację z wizyty Agnieszki na Morawach zobaczycie na Jej instagramie:

MARCIN I KASIA - MocnyVlog

Marcina, który prowadzi na YouTube kanał MocnyVlog nie trzeba nikomu przestawiać bo jest prawdziwym królem tej vlogowej platformy, autorem inspirujących filmów a także znakomitych relacji z podróży po całym świecie. Wraz ze swoją partnerką Kasią odwiedzili Morawy Południowe, by wraz z blogerami odkryć ciekawe zakamarki i smaki tej części czeskiego kraju.

Wideo relacja Marcina I Kasi na kanale MocnyVlog

Kierunek Brno region Morawy Południowe
https://youtu.be/qhaR3XklocE

Bunker 10-Z Brno - noc w bunkrze atomowym
https://youtu.be/PbrxK33Yr6A

Czechy winem stoją. Winnice i migdały Południowych Moraw
https://youtu.be/_24W7nE491M

Koronacja podczas podrózy po winnicach
https://youtu.be/uaUfd1mEw0I

Maximus Hotel i Welness Brno
czyli askakujące miejsce, zaskakujące smaki
https://youtu.be/PWoh2bB5v7k

JAKUB JUSZYŃSKI - TymRazem.pl

Kuba to prawdziwy znawca i miłośnik Czech i niemal wszystkiego co z nimi związane. A zawodowo podróżnik, bloger i właściciel agencji reklamowej. Morawy Południowe odwiedził wraz z nami, aby poznać stolicę Moraw, czyli Brno oraz lokalne winnice, winiarzy no i oczywiście wino. Relacje z podróży publikuje na swoim blogu dostarczając ciekawych informacji na bazie swoich obserwacji.

Tak Jakub relacjonuje podróż do Moraw Południowych:

To nie wszystko !
Zapoznaj się z referencjami zadowolonych klientów i partnerów.