BRNO WINE & FOOD WALK

DLA PAR   |   DLA GRUP   |   DLA FIRM

Jeśli chcecie w krótkim czas czasie zaznajomić z morawskimi smakami? Pieścić podniebienia łagodnym winem w kombinacji ze smakami lokalnych dań? Pospacerować po niezwykłe sympatycznej starówce Brna i zobaczyć jak żyją lokalni? Oferujemy super przygodę w kulisach eleganckiego miasta wypełnionego winiarniami, restauracjami, barami oraz otwartymi ludźmi, którzy tak naprawdę tworzą klimat tego przyjaznego miasta pod twierdzą Špilberk niedaleko od Wiednia.

W programie będziemy mieli okazję spróbować 5 najbardziej typowych dla Moraw Południowych win, w tym prawdziwie lokalnych, wyrosłych na morawach aromatycznych odmian, które zdobywają medale w konkursach na całym świecie. Zerkniemy też na mocniejsze alkohole, takie jak jak likier z migdałów lub moreli.

Jesteście wielbicielami piwa? Nie ma problemu, Brno pije i piwo. Bogata oferta wielkich browarów oraz specjalistycznych rzemieślniczych producentów, zestawy próbek degustacyjnych i znakomicie dopasowane przekąski do piwa.

Do jedzenia spróbujemy lokalnych serków – bardzo aromatycznego twarożka oraz twardego sera od lokalnych producentów. Koniec wieczora uwieńczy kolacja w restauracji z wybranym menu, które łączy tradycje, porę roku i delikatne surówki do oryginalnych dań.

Brno to miasto ciekawe, zaskakujące, smaczne i psotne. Czemu psotne? To jedna z niespodzianek, które chętnie Wam pokażę podczas eksploracji 🙂

Program może podlegać zmianom.

Cena od 39€ / osoba