DEGUSTACJE

DEGUSTACJE WIN Z MORAW POŁUDNIOWYCH

Wina w Moraw Południowych to jedne z najlepszych win u naszych sąsiadów, krajów z którymi graniczy Polska. Trzeba przyznać, że doświadczenie morawskich winiarzy i dobre tradycje jakie wynieśli jeszcze z czasów austro – węgierskich przyniosły efekty w postaci nie tylko wielopokoleniowych winnic ale również szerokiej winiarskiej kultury w zasadzie na całych Morawach nie tylko południowych.

Dlatego oczywistym wyborem było zainteresowanie się tym tematem win morawskich i pokazanie jak znakomicie smakują. W tym dziale zapraszamy na samo gęste, czyli degustacje starannie wybranych win od morawskich winiarzy i opowieści zarówno o samych winach jak również o Morawach Południowych jako regionie pełnym spokojnych, życzliwych, celebrujących dobre życie ludzi.

Masz ochotę samodzielnie przeprowadzic degustację win morawskich bezpośrednio winnicy i przekonać się osobiście jak tworzy się wino na terenach Moraw Południowych? Zapraszamy do kontaktu – zorganizujemy dla Ciebie wizytę w winnicach u najlepszych, wybranych winiarzy. Gwarantujemy, że wrócisz z przyjemnością i bez wątpliwości staniesz się miłośnikiem win z morawskiej ziemi.