DZIEŃ KAWALERSKI / PanieŃSKI

Chcesz zorganizować dla narzeczonej lub narzeczonego i grupy przyjaciół prawdziwą przygodę w klimacie winiarskim i kawalerskim, o której będziecie długo wspominali? A jeszcze dodatkowo nie lecieć w tym celu na drugi koniec świata? Znakomicie – jesteśmy tu właśnie dla Was.

Oferujemy pakiet usług, które dokładnie skomponujemy . Aktywnie, radośnie, smakowo:) Tylko możemy podpowiedzieć, że nie zabraknie aktywności na świeżym powietrzu, dużo dobrego picia i nocnego życia.

Info: program przygotowujemy zawsze na cały dzień, częściowo ma on miejsce na świeżym powietrzu, zazwyczaj będzie zawierał spotkania z winiarzami, smakowite winne degustacje i wykłady na temat rodzajów wina i jego smaków. Z takiego dnia kawalerskiego zabierzecie ze sobą nie tylko miłe wspomnienia ale również ciekawą, specjalistyczną wiedzę o winie i kulturze, w której się je tworzy.

CENA: za każdym razem programy wyceniamy indywidualnie, w zależności od oczekiwań, propozycji i potrzeb naszych gości. Dlatego prosimy o kontakt, aby ustalić szczegóły

Program może podlegać zmianom.

Wycena indywidualna