INFORMACJE O WYCIECZKACH

Nie jesteśmy biurem podróży, dlatego nie oferujemy kompleksowego produktu natury podróżniczej. Raczej oferujemy opiekowanie się Wami, grupą z którą przybędziecie na miejscu. Pomożemy w zarezerwowaniu hotelu lub zorganizowaniu innego rodzaju noclegu, zorganizujemy dzień, dwa, lub trzy spędzone w różnego rodzaju regionach winnnych południowych Moraw a także dołożymy wszelkich starań, abyście mogli Państwo zwiedzić przepiękne Brno pod wodzą doświadczonego przewodnika, który jest pasjonatem tego regionu i miasta, czyli autora tej strony 🙂

Zatem prosimy aby zwrócić uwagę na fakt, że nie organizujemy transportu do Brna ani transportu powrotnego do Polski. Nie zapewniamy również noclegu. Możemy grzecznościowo pomóc w rezerwacji takiego noclegu w wybranym przez Państwa hotelu lub innym miejscu. Staramy się pomagać w doborze takich noclegów, z których, jak wierzymy, będziecie Państwo zadowoleni. Nie czerpiemy z tego zysków – jest to wyłącznie chęć zapewnienia naszym gościom poczucia komfortu i odciążenia ich przez przybyciem do stolicy moraw, czyli Brna.

Nie załatwiamy równiez wszelkich kwestii formalnych dla Was i Waszych grup, takich jak ubezpieczenie podróżne itp.

Co zatem oferujemy?

Przede wszystkim wyśmienicie zorganizowaną wyprawę do czeskich a w szczególności morawskich winnic, wraz z degustacjami i doznaniami, które mogą być dostępne wyłącznie w winnicach. Będą Państwo mogli kąpać się w słońcu na samych szczytach wzniesień usianych krzewami winnymi, tańczyć wśród winorośli a w międzyczasie popijać najprzedniejsze wina, których jeszcze niedawno rosły na krzewach. To doświadczenie – mogą nam państwo wierzyć – jest doznaniem samym w sobie i na swój sposób niepowtarzalnym. Dla miłośników wina i wszystkiego co się z nim wiąże jest to doznanie, którego nie wolno przegapić

Czy to wszystko?

Oczywiście że nie – oferujemy również zwiedzanie Brna pod okiem przewodnika, miłośnika tego terenu. Brno, jako stolica Moraw, to miejsce spokojnych uśmiechniętych ludzi, którzy w swojej masie tworzą niepowtarzalny klimat. Atmosferę miasta wyluzowanego, szczęśliwego, w którym czas płynie nieśpiesznie, czyli tego co tak bardzo brakuje w Polsce. A jeśli dodać do tego klimatyczne, pełne kazdego dnia piwniczki piwne, lecz także winne oraz przepiękne centrum Brna to przebywanie w tym miejscu staje się czymś co warto przeżyć.
Miłośnicy architetury i historii również znajdą tu wiele do zwiedzania, ponieważ Brno to miejsce, gdzie swoje miejsce znalazła duża ilość kościołów, historycznych budowli a także Zamku, z którego rozpościera się zapierający dech widok na całe miasto.

Czy warto?

Oczywiście, że tak ! Jesteśmy przekonani, że jeśli raz przyjadą Państwo do Brna i odwiedzą morawskie winnice, to będą Państwo tu wracać często. Znamy wiele osób, których urok tego rejonu całkowicie oczarował. Życzymy aby stało się to również Waszym udziałem.

Powodów jest wiele, oto kilka z nich:
– niezwykle przyjaźni mieszkańcy ziemi morawskiej
– znakomite wina tworzone przez lokalnych winiarzy
– długie, wielopokoleniowe doświadczenie w uprawie winorośli i tworzeniu wina
– przeurocze wioski, miasteczka i miasta Moraw południowych
– klimatyczne hospody, znakomite mięsa i klimaty biesiady wszędzie i zawsze
– czeskie, morawskie piękne dziewczyny !

Czy trzeba czegoś więcej?
Zapraszamy na Morawy – dołożymy starań by Wasza wizyta była źródłem radości i przyjemności.