LEDNICE & VALTICE

DLA GRUP   |   DLA FIRM

Zespół pałacowy Lednice – Valtice jest wpisany na listę UNESCO i nazywany ogrodem Europy. Przez stulecia budowany kompleks romantycznych budowli, akweduktów, zamków myśliwskich, gloriet itp. (aż 20 budowli), połączonych sztucznymi kanałami wodnymi, parkami z starymi drzewami, stawami, obok strumienia rzeki Dyje pomiędzy miasteczkami Lednice i Valtice będzie jednym z celów naszej wędrówki po Morawach południowych. Można tu spędzić nie tylko kilka godzin ale nawet cały dzień. Postaramy się jednak wyśrodkować tę opcję aby Państwa oczy i serca nasyciły się ta piękną architekturą i przyrodą wokół niej

Francuski ogród wspólnie z angielskim parkiem jest zdecydowanie niepowtarzalnym miejscem dla duszy romantyków, poetów, w którym można zapomnieć o kłopotach codziennego życia. Od pałacu przepłyniemy łodzią do minaretu, romantycznej wieży widokowej wybudowanej w arabskim stylu.

Odwiedzimy również spektakularny, barokowy pałac Valtice z degustacją win narodowego konkursu Salon 100 najlepszych win Republiki Czeskiej w piwnicach pałacu.

Program może podlegać zmianom.

Cena od 69€ / osoba