Data

cze 21 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Ignis Brunensis Brno

Z międzynarodowym przeglądem konkursowym fajerwerków, któremu akompaniuje festiwal Starobrno – Ignis Brunensis, tradycyjnie związana jest seria imprez, odbywających się w ramach festiwalu rozrywki Brno – miasto w centrum Europy. Odbywają się one nie tylko w mieście i na zamkach Špilberk i Veveří, ale również na Zaporze Brneńskiej. Imprezę zamyka zaś fajerwerkowy wielki finał nad Špilberkiem.

Zapraszamy na Morawy do Brna do wzięcia udziału w tym fantastycznym wydarzeniu. Mądrym wyborem będzie połączenie festiwalu fajerwerków z wizytą z niedalekich Niebieskich Górach i winnicach, które tylko czekają, by je odwiedzić. O tej porze roku będą na Państwa czekały młode, świeże wina pełne soczystego smaku i wspaniałe widoki na rozległe, rozlewające się na wielu hektarach pofałdowanych górzystych terenów Moraw Południowych krzewów winogronowych.

Proszę pamiętać, że wystarczy się z nami skontaktować – pomożemy w przygotowaniu całego wyjazdu do czeskich Moraw i do winnic. Pomożemy w znalezieniu satysfakcjonującego noclegu, wygodnego transportu i w tym, co najważniejsze – dotarciu do najlepszych winnic i najbardziej utalentowanych winiarzy, którzy oddali serce morawskiej ziemi. Zapraszamy 🙂

Wydarzenie zostało zakończone.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *