Data

mar 24 - 26 2023
Zakończone!

Targi turystyki Katowice

Międzynarodowe Targi Turystyki będąc od prawie 30 lat jedną z największych imprez turystycznych w Polsce, mogą pochwalić się tysiącami gości podczas każdej edycji. Termin targów – koniec marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno licznych specjalistów z branży, jak i turystów.

Dla sektora turystycznego targi to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza ofert zarówno tour operatorów i biur podróży, jak i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej i świadczących turystyczne usługi komplementarne. Targi są również wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata. Swoje niezliczone atrakcje turystyczne aktywnie promują również Państwa, Regiony i Miasta Partnerskie targów.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, mieszczącego się w Katowicach, w wyjątkowo korzystnej lokalizacji – w samym sercu województwa śląskiego, w pobliżu autostrady A4 i A1, co pozwala na sprawne dotarcie z wielu miejsc w kraju i Europie. Liczne parkingi zlokalizowane wokół obiektu umożliwiają komfortowe korzystanie z infrastruktury.

Umożliwiając bezpośredni kontakt profesjonalistów ze szkołami targi uczestniczą w procesach edukacji zawodowej,  sprzyjając lepszemu dostosowaniu się  kształcących się osób do potrzeb rynku turystycznego.

Dla kogo?
Profesjonaliści: agencje i biura podróży, reprezentanci ambasad, konsulatów i biur krajów i regionów partnerskich, przedstawiciele wydziałów promocji miast i regionów, touroperatorzy, właściciele hoteli, pensjonatów, operatorzy portali turystycznych, media branżowe, właściciele campingów, wypożyczalnie samochodów turystycznych, sanatoria, SPA.

Indywidualni: turyści szukający indywidualnych rozwiązań, turyści szukający gotowych form wypoczynku, pasjonaci turystyki pieszej – rowerowej – górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa, szkoły turystyczne, szkoły hotelarskie, rodziny z dziećmi.

MY GRONO TOUR BĘDZIEMY NA MIEJSCU
Jeśli masz ochotę się z nami spotkać, nawiązać współpracę, przybić piątkę, pogadać, napić się wina – napisz do nas.

Wydarzenie zostało zakończone.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *